Davet

Değerli Meslektaşlarım ve Sektör Temsilcileri

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği olarak   6. Ulusal- 2.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi’ni 17 - 20 Mayıs 2020 tarihinde  Susesi Luxury Resort Otel’de gerçekleştirilecektir. Antalya’da 2018 yılında düzenlenen 5.Ulusal-1.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongremize katılımcı sayımız, giderek artan bir ivme ile 800’ü aşmıştır. Bu kongremizde de katılımcı sayısının daha fazla olacağı şimdiden öngörülmektedir. Sığır yetiştiriciliği, beslenmesi, üreme ve sağlık konularının çok yönlü ele alınacağı bu kongrede yurt dışından ve yurt içinden alanlarında uzman birbirinden değerli konuşmacılar yer alacaktır. Küçük gruplar halinde saha sorunlarına yönelik güncel konuların yer alacağı oturumlar olacaktır. Kongrede çeşitliliği artıran sözlü ve poster bildiler arasında dereceye girenlere ödül verilecektir.

Sektörün lider toplantısı olan bu kongreye katılımcıların ilgisi,  bizleri bu organizasyonların daha iyisini yapmaya teşvik etmektedir. Kongreye katılan hem çiftlik veteriner hekimlerine, hem klinisyen hekimlerin hem de akademisyenlerin yararlanacağı bir program yapmaya özen gösterilecektir.

Kongremizde bilimsel ve sahaya yönelik bilgilerin paylaşımının yanı sıra sığırcılık sektöründeki  şirketlerin özel sunumları ve standlarda  bilgi alışverişleri, sektördeki yenilikçi gelişmeleri yakından değerlendirme fırsatı sağlayacaktır. Kongremize bugüne kadar destek veren tüm sponsorlarımıza  teşekkür eder, bundan sonra da desteklerinin devamını dileriz.

Yoğun bilimsel program yanında kongreye katılan tüm meslektaşlarımızın ve katılımcıların Titanic Belek Otel’de hoşca vakit geçirebileceklerini umarız. Yapılan bu davetle siz sektör paydaşlarını 6. Ulusal- 2.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi’nde  görmekten büyük memnunluk duyacağız.

Saygılarımızla

Prof.Dr. Hasan Batmaz

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği ve Düzenleme Kurulu Başkanı


BİLİMSEL SEKRETERYA

Doç. Dr. Hıdır GENÇOĞLU
Kongre Genel Sekreteri
Bursa Uludağ Ünviersitesi Veteriner Fakültesi
gencoglu@uludag.edu.tr
+90 224 294 13 63

ORGANİZASYON SEKRETERYASI

Harun ÇAKIR
İbrahim Yazıcı Plaza 1, No:22
Niltim, Üçevler – Bursa

harun.cakir@majorgroup.org
+90 224 441 27 27